NEBBIA 118 pánske tepláky čierne

Nebbia Nebbia

Nový produkt

NEBBIA 118 pánske tepláky čierne Zväčšiť

AESTHETIC WARRIOR KOLEKCIA 

Estetická, módna kolekcia plná detailov. Dizajnérka Stanka spolupracovala so špičkou mladých slovenských a českých physique atlétov z NEBBIA Test teamu.

Viac detailov

Skladom ihneď

  • L
  • XL

43,99 €

Sprievodca veľkosťami
Sprievodca veľkosťami

AESTHETIC WARRIOR KOLEKCIA

Estetická, módna kolekcia plná detailov. Dizajnérka Stanka spolupracovala so špičkou mladých slovenských a českých physique atlétov z NEBBIA Test Teamu, aby vytvorila kolekciu špeciálne pre tých, ktorý majú zmysel pre detail, milujú štýlové oblečenie a navyše si potrebujú kvalitne a pohodlne odcvičiť. Kolekciu sme vytvorili z nových trendových materiálov, prepracovali do detailov, aby bola čo najdokonajšia, čo sa týka designu, materiálu a každej maličkosti na produkte. Tepláky sú vytvorené zo špeciálneho pružného materiálu, ktorý zabezpečí dokonalý pohyb pri športe a materiál sa perfektne prispôsobí. Nadčasové tepláky pre najodvážješích.

Voľné, pohodlné a strih, ktorý sadne každému mužovi. Logo AW sa nachádza na pravej nohe, takže nebude problém, aby každý vedel kam patríš. Každý bude vedieť, že si bojovník, ktorý sa chce tvrdo venovať tréningu a dostať zo seba maximum. 

Materiál: 100% bavlna

Celesvetovo známy výrobca fitnes oblečenia zo Slovenska. Značku založini už v roku 1997 Stanka a Martin Peckovci. Dnes sa už značka presadila po celom svete. V roku 2015 sa stávajú oficialným partnerom Joe Weider`s Mr. Olympia